دیزنی لند

اگر تا به حال در سفرهای خارج از کشور خود، به بازدید از دیزنی‌لندها فکر نکرده‌اید، بهتر است هرچه زود‌تر آن را در برنامه‌ی خود بگنجانید. در دیزنی‌لند پاریس با قلعه‌ی «زیبای خفته» و ترن هوایی «در جست‌و‌جوی نمو» روبه‌رو خواهید شد و می‌توانید در دنیای «راتاتولی» (پویانمایی موش سرآشپز)، قدم بزنید. بازدید از دیزنی‌لند باید خود در سفر جداگانه‌ای صورت پذیرد اما سفری یک روزه یا بازدیدی شبانه از آن نیز کافی خواهد بود. دیزنی‌لند به فاصله‌ی یک ساعته خارج از پاریس قرار گرفته و با قطار می‌توان به آنجا رفت. اگر تصمیم دارید سفری به فرانسه داشته باشید، با ما همراه باشید تا شما را برای بازدید از دیزنی‌لند آماده کنیم.

@val3

وسایل نقلیه مشابه دیزنی لند آمریکا

گرچه پیش از ورود ممکن است فکر کنید وسایل تفریحی که می بینید، تنها تقلیدی از دیزنی‌لند آمریکا هستند، اما رفته رفته همه چیز متفاوت خواهد شد.

@val3

دزدان دریایی کارائیب، گرچه شخصی مانند جانی دپ را با خود ندارند، اما درست مانند جزئی از همان زمان هستند. اگر کودک همراه خود دارید، آن‌ها را نیز آماده کنید. « قطار سیرک کیسی جونیور» (Casey Jr)، یک ترن هوایی بسیار هیجان انگیز است، نه یک قطار آرام و کسل‌کننده! زمانی که دارید به وعده‌های غذایی اصلی فکر می‌کنید، گزینه‌های محدودی پیش روی شما است؛ در پارک‌های استودیویی والت دیزنی، ممکن است رستوران‌ها بسته باشند و این کیوسک‌ها هستند که مافین، چیپس و بستنی می‌فروشند. بسیاری از بازدیدکنندگان محلی اغلب همراه خود ساندویچ و تنقلات می‌آورند.

98/05/09

مقالات مرتبط
پاریس
98/05/23 پاریس

پاريس اولين شهر توريستي جهان،به خاطر اماكن،موزه ها و خيابان هايش از شهرت جهاني برخوردار است.همه ساله ميليون ها جهانگرد از نقاط مختلف دنيا به ديدن اين شهر مي آيند. تئاتر ها ، كلوپ هاي شبانه ، رستوران ها ، فروشگاه هاي پاريس نيز مورد توجه و علاقه جهانگردان است . پاريس از قرن ها پيش مركز هنرها و تعليم وتربيت بود و نقاشي و ادبيات در اين شهر به پيشرفت هاي بسيار نائل گشته است . در حدود دوسوم هنرمندان و نويسندگان فرانسه در پاريس زندگي مي كنند .

ادامه مقاله